A fizetési moratóriummal és elérhető ajánlatainkkal kapcsolatban minden kapcsolódó, friss információt ezen az oldalon ér el: www.oney.hu/koronavirus
Mindegy, hogy vásárló vagy, esetleg kiskereskedő, óriási változásokat hozhat az életedben az online kereskedelem vírus miatti felfutása – legalábbis ezt vártuk. Megnéztük, hogy mégis mennyire óriási felfutást mutat a statisztika.
Tovább...Az emberek kortól függően másféle módon viszonyulnak a munkakereséshez. A húszas években nincs gyerek, nincs hitel, nincsenek kötöttségek, ezért könnyebb a job-hopping, vagyis a gyors munkahely váltás különösebb megfontolások nélkül. Harminc-negyven évesen ennél már sokkal kötöttebb pályán mozgunk. Egy dolog azonban mindenkit egyformán fog érinteni várhatóan záros határidőn belül.
Benned is felmerült már, hogy ahelyett, hogy minden reggel kilenc órakor leülsz, beállsz a helyedre a munkahelyen, saját vállalkozásban kellene csillogtatnod a tehetségedet? Esetleg megméretnéd magad a munkaerőpiacon, és új lehetőségek után néznél? Alábbi tippjeink segítenek, hogy jól járj minden téren.
Kíváncsi vagy, mi jellemzi a húszas éveiben járó Z generációt a hétköznapokban a pénzköltési szokásaik alapján? Minden generáció sajátságos jellemzőkkel bír, amelyeknek megértéséhez fontos belülről megismerni a mozgatórugókat. Tudj meg többet a Z generáció motivációiról!
A húszas, harmincas éveiben járó Y generáció jelentős szegmensét képezi a társadalom pénzkereső rétegének. De vajon hogyan és mire költik a bevételüket? Miként viszonyulnak az anyagiakhoz, milyen belső célok vezetik őket? Generációkról szóló sorozatunk 2. része következik.
X, Y, Z és alfa generációk - mindegyik csoport képviselői sajátságos viselkedési minták és szokások szerint élik mindennapjaikat, amelyeket meghatároz a pénzhez való hozzáállásuk is. Sorozatunkban ezt vizsgáljuk, így ha érdekel a téma, tarts velünk! 1. rész.
Mi tévő legyél, ha nem nyertél felvételt a vágyott egyetemre, főiskolára? Az első és legfontosabb: ne pánikolj! Segítünk, hogyan éld meg lehetőségként a váratlan helyzetet!
Nem kell évek óta vészharangot kongató HR szakembernek lenned ahhoz, hogy te is észleld az utóbbi időszakra jellemző magas, általános munkahelyi fluktuációt. Mire megkedvelnéd új kollégádat, már búcsúzóul kezet is ráztok, “jöhet a következő”. Vagy éppen te vagy az, aki keresi a helyét? Nem vagy ezzel egyedül.